Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Mobile/Komórki/Tablety O iPhone, pozostałych telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-03-2011, 21:21   #1
Vox
Znajomy
Vox Wkrótce będzie sławny

Vox's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 86

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe I love Apple Jeden ekran to mało Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie iPad 2

Mamy juz specyfikacje techniczną i zdjęcia. Tablet będzie posiadał dwurdzeniowy proc taktowany zegarem 1Ghz o nazwie A5 oraz układ graficzny ,który ma być 9x mocniejszy od tego z pierwszego iPada. Obudowa będzie o 33% cieńsza niż w pierwszym iPadzie. Wielkość ekranu pozostaje bez zmian. Tablet będzie posiadał również dwie kamery ktore będa umożliwiac znaną już z Iphone'a 4 funckje FaceTime. Będą dostepne 2 modele (bez i z modułem 3G) w wersjach 16,32 i 64 gb. Premiera 11 marca w USA a dwa tygodnie pózniej czyli 25 marca w pozostałych 26 krajach ( w tym w Polsce). Jakie wrażenia? Ja bym był nawet mocno podjarany gdyby nie fakt że w Polsce na premierze będzie napewno w kosmicznej cenie.

http://www.apple.com/ipad/
Stary 02-03-2011, 23:36   #2
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: iPad 2

zapomniales dopisac ze beda biale i czarne,współpraca z HDMI (odpowiednia przejsciowka ) elegancki pokrowiec ktory po zdjeciu "budzi iPada, bedzie imovie do pobrania na ipada

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2011, 01:19   #3
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Miałem pierwszego iPada przez krótki okres czasu i dalej jestem zdania, że dopóki nie zrobią MacOS na tym to nie będzie specjalnie użyteczne. Chociaż teraz w MacOS będą w Lionie wprowadzać knyfy z iOS to już sam nie wiem czego mam chcieć

Ostatnio edytowane przez Q-Jot : 08-06-2012 o 12:22
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2011, 01:41   #4
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

"Okres czasu" to masło maślane, Jakubie.

Fajnie, bo może pierwszy iPad dzięki temu stanieje. Chociaż, tak jak pisze Q-jot, za dużo na tym się nie da zrobić. 2 godzin filmu bym nie wytrzymał z takim ekranikiem, a co dopiero czytać książkę na tym. Jedyne zastosowanie to taki dodatkowy quasi-komputer do domu/biura, gdzie trzeba czasem szybko coś sprawdzić w necie (a wszystkie inne kompy zajęte) lub pokazać komuś jakieś dane czy zdjęcia w elegancki i wygodny sposób.
Stary 03-03-2011, 01:55   #5
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

no i gry z appstore'a w dobrej rozdzialce hehe
ciekawi mnie czy podobne bebechy dostanie tez kolejny iphone, tak ze roznica miedzy 4 a 5 byla jak miedzy ps2 a ps3.
co do samego ipada to po krotkiej zabawie w sklepie swiecila mi sie lampka 'WANT' mimo tego ze w sumie nie jest mi specjalnie potrzebny.
Stary 03-03-2011, 03:26   #6
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
"Okres czasu" to masło maślane, Jakubie.
Fachowo zwane pleonazmem. Ostatnio moim ulubionym jego przykładem jest "chwila czasu" .

W temacie iPada - wolę kupić sobie laptopa i smartphona, niż takie paskudztwo.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2011, 09:21   #7
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Fachowo zwane pleonazmem. Ostatnio moim ulubionym jego przykładem jest "chwila czasu" .

W temacie iPada - wolę kupić sobie laptopa i smartphona, niż takie paskudztwo.
mozesz sobie o tym mowic co chesz ale do paskudy iPadowi jest daleko zobacz jak wygladaja tabletu u szajsunga i innych

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2011, 17:38   #8
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
mozesz sobie o tym mowic co chesz ale do paskudy iPadowi jest daleko zobacz jak wygladaja tabletu u szajsunga i innych
"Troszeczkę" źle to ująłem. Pisząc "paskudztwo", nie miałem na myśli jedynie iPada, tylko ogólnie tablety .

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2011, 14:26   #9
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

gdzie będzie można obejrzeć live coverage E3 na iPad ? będzie jakiś stream nie oparty o flasha ?
Stary 04-06-2011, 15:04   #10
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Rok temu był stream na YouTube, może w tym roku też będzie. Też jestem w takiej samej sytuacji, więc jak coś się dowiesz lepszego to daj znać.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania