Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Forza Forum dla fanów najlepszych wyścigów na konsolach Xbox. Uwaga na spojlery!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-10-2012, 12:00   #281
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12444

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Forza Horizon - temat ogólny

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
@Luke, Juz sie dowiedzialem, jest to jednorozec

@Zomek, malowania mozesz pobrac ze storefront. Masz do niego dotep z Paintshopu albo na glownym festiwalu albo w pomiejszch posterunkach

To co panowie, sadzic na normalnego mini?

Niech hołdem w kierunku twoich malowań będzie fakt, że w pierwszej chwili myślałem, że na zdjęciu prezentujesz kolejne
Stary 26-10-2012, 14:37   #282
balon666
Znajomy
balon666 Wkrótce będzie sławnybalon666 Wkrótce będzie sławny

balon666's Avatar

Reputacja: 146

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał zomek Zobacz post
Impressive WiZi!!!

Pozwolę sobie zapytać, czy istnieje możliwość pożyczenia/skorzystania z Twoich artystycznych dokonań? W jaki sposób i gdzie można pobrać ww. materiał?

Dzięki
podbijam z pytaniem jak cb znalezc w grze?
balon666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2012, 14:58   #283
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10998

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Centrum festiwalowe -> Wystawa kompozycji -> Wyszukaj -> Tag gracza -> H3rtz Donut

Proszę bardzo.
Stary 26-10-2012, 19:23   #284
balon666
Znajomy

balon666's Avatar

Lista Osiągnięć

O fajnie super zaraz sobie wejde i przejrze a jeszcze jedno pytanko czy jest jakis car club tutaj z forum jak bylo w F4?
Stary 26-10-2012, 19:54   #285
Colin84PL
Uzależniony
Colin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL Celebryta

Colin84PL's Avatar

Reputacja: 2880

WiZi - jeszcze raz wielkie dzięki za "moje" malowanie na Focusie
na 500 nie ma chyba potrzeby skoro uważasz, że gorzej będzie się prezentować. to co masz na SF w zupełności wystarczy.
Mini ambitne i nie powiem, ciekawie by to wyglądało.
co powiesz na zrobienie dakarowego Range Rovera albo ML'a? terenowa baza już jest, można by stworzyć fikcyjną załogę i poszaleć z fantazją jak w FM4

#uwolnicplusy
Colin84PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2012, 20:14   #286
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jest Klub OnlineCenterPL, do którego zapraszam W garażu dużo furek już czeka na wypożyczenie.
Stary 26-10-2012, 21:14   #287
balon666
Znajomy

balon666's Avatar

Lista Osiągnięć

wrogu ale tam chyba trzeba taga podac zespolu to wez tam zapodaj jaki ten tag jest i za niedlugo wbijam tam

ps jak wbic te osiagniecie za lojalnosc ? gralem w poprzednie forzy sejwy tez mam i mi nie wpadlo te osiagniecie.

Ostatnio edytowane przez balon666 : 26-10-2012 o 21:16
Stary 26-10-2012, 21:39   #288
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

[OCPL] Klub OnlineCenterPL

Informacja o wykrytym sejwie powinna wyskoczyć zaraz jakoś na początku podczas wizyty w centrum festiwalowym. U mnie nie było problemów, ale widziałem, że ludzie skarżyli się na to już.
Stary 26-10-2012, 21:39   #289
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Domyślnie

Tag klubu [OCPL], mi przy piereszej wizycie w garażu wyskoczyło pytanie czy chce otrzymać fury za lojalność.

Wrogu ubiegłeś mnie o milisekundy do usunięcia.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Ostatnio edytowane przez Luke86PL : 26-10-2012 o 21:45
Luke86PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2012, 22:26   #290
balon666
Znajomy

balon666's Avatar

Lista Osiągnięć

a mi wlasnie nie wyskoczylo ale mam wszystko na dysku nie wiem dlaczego tak sie stalo
Stary 27-10-2012, 22:45   #291
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

gameinformer napisał o roli smartglass w forzie http://www.gameinformer.com/b/featur...xperience.aspx
Spoiler:

First of all, setting up SmartGlass is easy. The slight caveat here is that you need to use the same Windows Live/Gamertag on the remote device (PC, tablet, phone) as your console. For most this won't be a problem, as it's simply a matter of plugging in the email and password of your Gamertag on the remote device.
BTW, we connected to our 360 with a Windows 8 PC. The iOS app for SmartGlass isn't available at the time of this writing (and Android isn't confirmed yet), although the features on it are the same.
Once you've installed and started up SmartGlass on the remote device, you must click into the game you're going to synch with in the app's main menu. There are other things here such as separate menus for featured items, media content like TV shows and movies, and a list of recent games.
Once you're in the game itself, you can see your Achievements, set a beacon invite for friends, see the game's extra content and DLC, and take a look at a list of supposedly related games.
Synching up with Forza Horizon didn't take long, and once you are, the game's map will appear on your remote device.
You can zoom in/out of the map, filter the events you want shown on it, see the game's controls layout, and also center on your location. The map records where you are in the game in real time, and it's cool to see the map's GPS track you as you drive around in the game.
You can set routes to any event on the map via the remote device, and you can see that event's info, like how many credits you'll earn if you win. You can also set a route to a location on the map via your device (and vice versa), and it will show up on the in-game map. The one thing that will only appear on the in-game map but not on SmartGlass are the barn find areas. These are grey circles on the map where you've been told you can find abandoned cars if you search for them.
While not having to pause the game and dive into a different menu to look at a map is undoubtedly handy, it's also not that convienant to take your eyes off the road to look down at your phone/tablet/PC. You might have to pull over on the side of the road to look at the SmartGlass map, but doesn't that defeat SmartGlass' ostensible convenience of not having to go into a pause screen in the first place?
I guess you'll have to enlist a co-pilot to help you SmartGlass your way around the game. Lucky them.
SmartGlass for Windows 8 and Forza Horizon are available now.

Stary 28-10-2012, 00:45   #292
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Rally America --- Sno Drift Rally --- Travis Pastrana

Na storefront gotowy do pobrania

WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2012, 00:45   #293
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

@GrgrPL Musze powiedzieć, że podoba mi się wszystko co związane ze smart glassem. Świeży pomysł może to nie jest ;p (PS3 - > PSP remote), ale jak dobrze to rozegrają to nie będzie tylko popierdółka, ale każdy nowy tytuł będzie oferować jakiś bonus. W jakimś stopniu pewnie chcą też zasugerować, że mają coś 'ala Wii U . GTA V z real time mapą powinno wymiatać.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-10-2012, 05:52   #294
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Kilka swiezych fotek...

...
Stary 29-10-2012, 18:03   #295
M4rUd41
Stały bywalec
M4rUd41 Wkroczył na dobrą drogę

M4rUd41's Avatar

Miasto: Cz-wa/Schifferstadt
Reputacja: 16

Lista Osiągnięć

Siemka Long time no see ;p
W końcu, po kilkudniowym opóźnieniu i do mnie dotarła moja kopia gry ^^
Teraz jeszcze tylko wykupić golda i jazda
M4rUd41 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-10-2012, 18:28   #296
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

http://www.xbox360achievements.org/n...Commence-.html

"One game, one car, one speed camera, the chance to win one of ten copies of Forza Horizon... Welcome to the Forza Horizon Speed Camera Challenge! Seeing out the day at our MCM Games Stage, we're giving away copies of the game to anyone who can beat our Forza Horizon speed camera challenge. The rules are simple - beat Dan Webb's speed in a Bugatti Veyron.
Check it all out in our Forza Horizon Speed Camera Challenge live stream."
Stary 30-10-2012, 17:20   #297
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał Luke86PL Zobacz post
mi przy piereszej wizycie w garażu wyskoczyło pytanie czy chce otrzymać fury za lojalność.
mi zestawik za lojalność wskoczył dwa razy. przy pierwszej wizycie i kilka minut później przy drugiej. ogólnie w zeszły wtorek to jeszcze inne dziwne rzeczy działy się u mnie w fh...

fajna gierka ogólnie. po 12h mam 75%, co jest w sumie dobrze zbalansowanym wynikiem jak na taką pozycję. w fm4 po 100h mam 40%, ale bardzo mnie to cieszy, bo jak skończę fh, to wracam tam.
Stary 30-10-2012, 22:09   #298
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Kilka fotek

I kolejny "jednorożec"

Ostatnio edytowane przez Luke86PL : 30-10-2012 o 22:15
Luke86PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2012, 22:22   #299
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Hej panowie, nie wiecie w ktorym roku Kuzaj jezdzil tym Subaru?

Zdjecie jest bodajze z Rally Mexico, sadzac po sponsorze "Corona". Ma ktos moze wiecej zdjec tego auta?

Z gory bardzo dziekuje
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania