Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Opinie, komentarze Masz jakiś pomysł, który może ulepszyć Online Center? Napisz o nim tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-12-2018, 09:36   #21
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Domyślnie Odp: Ban dla murisuna

ja grożę ludziom ? oszalałeś, sam zaczął to moja wina ja tutaj ludzi bez potrzeby nie wyzywam może coś mi tam się zdarzy parę razy
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2018, 09:45   #22
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Lud zdecydował.

Stary 11-12-2018, 14:26   #23
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7924

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2018, 19:58   #24
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6301

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 11-12-2018 o 20:04
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2018, 08:18   #25
Misiunia07
Początkujący
Misiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyć

Misiunia07's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 314

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Achievement Whore Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 4

Jasne, banujcie go. Wszystkich nowych tak tu traktujecie więc już forum ledwo zipie. Teraz wchodzicie żeby go zminusować. Za chwilę nie będzie żadnego powodu żeby tu zaglądać.
Misiunia07 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2018, 08:30   #26
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

no mnie też nie przeszkaadzał. Z jednej na 50 jego promocji korzystałem.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2018, 08:58   #27
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Misiunia07 Zobacz post
Jasne, banujcie go. Wszystkich nowych tak tu traktujecie więc już forum ledwo zipie. Teraz wchodzicie żeby go zminusować. Za chwilę nie będzie żadnego powodu żeby tu zaglądać.
Proszę Cię... Dopiero co wrócił z dłuższej banicji i "nowe życie" rozpoczął od takiego wpisu w shoutboksie: "sam rozpoczoł wojne to ją ma to nie moja wina ze ktos mu na ryj nasral taki sie urodzil co ja zrobie". Jedyna jego aktywność to wrzucanie linków, masowe kopiowanie newsów skądś i wyzywanie innych.
Stary 12-12-2018, 14:31   #28
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7924

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Ło misiunia ty to wybitnie aktywna ostatnio jesteś

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2018, 14:49   #29
Misiunia07
Początkujący
Misiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyć

Misiunia07's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 314

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Achievement Whore Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 4

Nie należę do zbyt gadatliwych, po prostu lubię tu zaglądać. Aktywności na forum odechciało mi się właśnie po gorącym powitaniu. Szkoda tylko tego miejsca bo jak odstraszacie wszystkich nowych to w zasadzie niedługo zamiast forum zostaną tylko wiadomości ze świata gier. Ten Muricośtam wstawia sobie linki to trudno, chyba że regulamin tego zakazuje to cofam wszystko co napisałam.
Misiunia07 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2018, 15:28   #30
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Nie należę do zbyt gadatliwych, po prostu lubię tu zaglądać. Aktywności na forum odechciało mi się właśnie po gorącym powitaniu. Szkoda tylko tego miejsca bo jak odstraszacie wszystkich nowych to w zasadzie niedługo zamiast forum zostaną tylko wiadomości ze świata gier. Ten Muricośtam wstawia sobie linki to trudno, chyba że regulamin tego zakazuje to cofam wszystko co napisałam.
Tu nikt nowy się nie rejestruje, tylko boty i mur-coś tam na swoich nowych kontach.
a co do Ciebie nie przypominam sobie żeby ktoś Cię atakował, może jedynie jakieś tam zaczepki jak przedszkolu pociągniecie za warkoczyk

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 12-12-2018, 15:31   #31
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12576

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Nie wierzę, obrońcy murinusa się znaleźli. Chyba jakieś dobre oferciki Wam znalazł .

Żeby aktywność na forum wzrosła to trzeba się na nim udzielać, a z tego co widzę to napisałaś 61 postów przez 8 lat. Do tego murinus tylko sztuczny tłok robił, jak tak ma wyglądać aktywne forum to ja wolę się z sobolem i Wojtkiem raz na tydzień na szołtboxie przywitać i przeczytać newsy.

I kto Cię tak gorąco powitał, bo ja Cie, w ogóle nie kojarzę, a zaglądam tu codziennie od 10 lat.
Stary 12-12-2018, 20:43   #32
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

Dla mnie to najlepsze forum w Polsce. Szkoda, ze nie ma starej ekipy, ale co zrobić. Ważne, ze jest Marcinek :*

HOSEN PAŁO GDZIE SIĘ PODZIEWASZ DZIADU ZŁOTORYJSKI!!!!1111
Stary 12-12-2018, 21:35   #33
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Nie rozumiem co wam on tak przeszkadza. Przytoczę podobną sytuację, na osiedlu na którym mieszkałem w rodzimym mieście jest niepełnosprawny umysłowo - niegroźny, ale wiadomo męczący. Jak majsterkuję sobie przy furze, wchodzi jak do siebie do garażu i zadaje swoje standardowe pytania i frazesy "jak pogoda", "oglądasz sport", "ja to lubie tylko stare samochody". Jak mam humor to mu odpowiadam albo kręcę z niego kulturalną bekę, tak żeby się nie obraził (chociaż w jego przypadku to jak w Dniu Świstaka, na drugi dzień i tak nic nie pamięta, więc podbija jakby nigdy nic). Może i porównując Murinusa do Wieśka (tak ma na imię) każde osiedle czy wieś potrzebuje swojego przygłupa. Z tego co da się wywnioskować po wymianie paru zdań to gość, który jest mega trollem albo to dziecko, więc nie rozumiem po co większość starych forumowych byków wchodzi w nim w jakąkolwiek dyskusje. Dopóki nie łamie regulaminu to wszystko spoko, wiadomo trochę cierpi na tym poziom forum, gdy ktoś wchodzi i widzi takie posty, ale żyjemy w komunie czy niech żyje wolna Polska i każdy może napisać w jakikolwiek sposób chce byleby określić swoją opinię na dany temat? Rzuciliście się na niego jakby nie wiadomo jakich szkód narobił - stop bullying, typek i tak większość nadaje w hydeparku.
Stary 12-12-2018, 21:50   #34
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Dział multiplatformowe to Ty widział ?? że by jeszcze tam od siebie coś napisał ale wszystko co do jednego kopiuj wklej z PPE

Stary 12-12-2018, 21:53   #35
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
Dział multiplatformowe to Ty widział ?? że by jeszcze tam od siebie coś napisał ale wszystko co do jednego kopiuj wklej z PPE
Sporadycznie wbijam na forum, ale tego murinusa to już jakiś czas widzę, ze się wszędzie udziela. Sam z jednej oferty skorzystałem, ale pomyślałem komu się chce takie rzeczy za darmo robić? Teza z wiekiem nie pasuje, bo założył konto w 11, wiec w ciągu 7 lat to z rodzynka, by już coś zaczęło się przekształcać problem podobny do baczka, a solucja taka sama.
Stary 13-12-2018, 00:09   #36
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12576

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Ludzie, którzy nie udzielali się na forum od 2 lat (ostatnie posty końcówka 2016 roku) teraz wrócili, żeby bronić murinusa . Jak będziecie aktywni przez najbliższe 3 miesiące to możemy wtedy przedyskutować problem.
Stary 13-12-2018, 00:50   #37
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Murinek nawet gdy jest nieobecny to budzi kontrowersje. Skubany :>
Stary 13-12-2018, 08:53   #38
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3421

Misiunii07 to się nie czepiajcie Nie każdy musi nabijać posty. Jak ma chęci, to napisze, a jak nie, to nikt nie zmusza przecież do tego.

CzarO17 oj dokładnie wszystkiego nie wiesz na ten temat, ale już nie ma co dalej ruszać tego, a tylko zamknąć

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2018, 09:11   #39
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Mówiłem, że kupi Alcatela za 25 złotych i wróci

New Account

The World Is Yours
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2018, 09:52   #40
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał murinus Zobacz post
na to wychodzi jak mnie zbanują to mnie zbanują trudno sie mówi
Teraz siedzi i żebrze...
zamknijcie ten temat już i tyle sprawa załatwiona nie ma co dalej tego ciągnąć

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania