Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-11-2009, 03:58   #1021
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Odp: Problemy z Xbox Live

nie. gdy poszedl recover jest juz to niemozliwe.

a tak w ogole, co tak cicho na temat ostatnich banow?
Fighter, Ty chyba grasz na wypalanych plytkach.
nadal nic?

czy tez gdzies pominalem?

adek goku itp. osobniki...
nie pojmuje Was. Ban i koniec przygody z konsola?
sprzedasz za 500-600PLN, dolozysz pare pln i masz nowa. ew. wymien plyte glowna i mozesz smigac dalej.

nie promuje piractwa, ale...
dzis dostalem msg, ze jaki to straszny MS jest, bo znajomy dostal bana i nie wie co z 50 piratami zrobic...

przeliczylem mu na szybko, ze 50x200 = 10.000
wiec przestancie pitolic, ze MS wych...l userow.
mam przerobke i liczylem sie z tym.
jednak z prostej kalkulacji wychodzi, ze takie banowanie i tak nadal jest oplacalne dla piratow. 5 gier to 1000pln do przodu.
a Wy marudzicie jeszcze.
osobiscie jeszcze nie wiem - wlacze konsole gdzies we wtorek.
jesli dostane, poczekam az fala minie i kupie kolejnego, nowego.

i tak jest spoooooooooooooro do przodu.
30 retaili to 6000PLN!

Ostatnio edytowane przez Vartan : 09-11-2009 o 12:14
Vartan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2009, 12:11   #1022
TroniC
Początkujący
TroniC Zobaczymy co z niego wyrośnie

TroniC's Avatar

Miasto: Krk
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Ilość, nie jakość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał Vartan Zobacz post
sprzedasz za 500-600PLN,
Zbanowaną za tyle? Zapomnij - kilka dni przed banami sprzedalem swojego starego iXa. W stanie bdb, full komplet z dwoma padami i dyskiem 120GB (nieroginalnym). Poszedł za 650plz na Allegro.

TroniC jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2009, 12:23   #1023
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 

Koleś na gwałt potrzebował kasy, więc musiał sprzedać swojego x360. Został zbanowany w grudniu 2k8 za granie w GoW2 po sieci przed premierą. Za pierwszy model konsoli, 20GB dysk i pad, okablowanie, ale bez zasilacza wyciągnął na allegro równo 5 stówek. Musiał trafić na jakiegoś głąba, ale liczy się sam fakt sprzedaży.

Vartan > Fajtera też dopadli
Stary 09-11-2009, 12:31   #1024
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

sprzedam za tyle znajomym. chca konsole, sprawna, przerobiona - nie interesuje ich i tak Live. dostana 'dodatki' ode mnie. wiedza co i jak.

mam pytanie, moze dziwne, ale...
czy ktos grajacy na kopiach (oczywiscie zakladam, ze odpowiadajacy ma rowniez orginal ) nie dostal bana?

Qbalu, dzieki.
dalem new msg nie widzac jeszcze Twojego posta...
a sa ludzie, ktorzy zachowali sie jeszcze?
boje sie wlaczyc X-a ach, ta psychoza!
Stary 09-11-2009, 15:27   #1025
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 

Ja co kilka godzin drżącą ręką wpinam kabelek do konsoli
Stary 09-11-2009, 15:44   #1026
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

To jest Wasz problem z Xbox Live? Jeśli tak to proponuje kupować gry i skończyć z offtopem.
Stary 09-11-2009, 21:47   #1027
YBAX
Znajomy
YBAX Wkroczył na dobrą drogę

YBAX's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 44

Witam.
Mam nadzieję, że to odpowiedni dział do zadania tego typu pytania.

Zacznę może od pytania, czy darmowy theme jest jeszcze dostępny? Jeśli tak to prosiłbym o pomoc w jego ściągnięciu. Mam o tyle problem, że pojawia się informacja o blokadzie rodzicielskiej mimo że wszystko mam odblokowane (błąd i nieiwedze przy zakładaniu konta xbl ;P) Jak sobie z tym poradzić?
Stary 10-11-2009, 09:27   #1028
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Oj sypia sie bany i to konkretnie.
Mam pytanie czy ban oznacza brak mozliwosci wbijania gs'a na profilu ?
Tzn czy jak sie zdobywa gs i wgrywa profil na konsoli z livem to punkty sie zaladuja ?

;]
BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-11-2009, 10:56   #1029
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał BrakTuSensuPL Zobacz post
Oj sypia sie bany i to konkretnie.
Mam pytanie czy ban oznacza brak mozliwosci wbijania gs'a na profilu ?
Tzn czy jak sie zdobywa gs i wgrywa profil na konsoli z livem to punkty sie zaladuja ?

;]
nie jeżeli konsola została zbanowana w ostatnim tygodniu nie ma takiej mozliwości bo profil po podłączeniu do innej konsoli będzie uszkodzony i trzeba go bedzie rekowerować no chyba że konsola została zbanowana wcześniej starym sposobem
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-11-2009, 12:10   #1030
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał Frezer Zobacz post
nie jeżeli konsola została zbanowana w ostatnim tygodniu nie ma takiej mozliwości bo profil po podłączeniu do innej konsoli będzie uszkodzony i trzeba go bedzie rekowerować no chyba że konsola została zbanowana wcześniej starym sposobem
Jest tylko jedno ale z tego co czytalem Podobno podpinajac teraz zbanowana kiedys tam konsolę do neta i robiac test połączenia, oczywiście wywali nam ze mamy bana, Ale w tym samym czasie konsola sie zupdatuje i będzie sie od tej pory zachowywała jak po banie tegorocznym! Czyli bez instalek + corrupted. I sa podejrzenia, że na takich konsolach (teraz mowie o sytuacji ze nie podpinamy jej teraz do neta w celu spr. połaczenia) odpalając nowe gry wymagające np. updateu dasha, update ten także spowoduje blokade instalek.
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-11-2009, 13:03   #1031
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Panowie, Panie, żeby było jasne:

12. Bezwzględny zakaz podawania linków do nielegalnego oprogramowania, jak również prowadzenia dyskusji na temat pirackich gier i omijania zabezpieczeń trybów sieciowych.
Stary 12-11-2009, 00:04   #1032
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Panowie otoz mam problem.
Zgrywalem tzn probowalem zgrac sobie profil na konsoli kumpla i wystapil problem , wpisalem email haslo ktore mam na xbox com i nic.
Czy jest jakas obecnie blokada na sciaganie profili?

Z gory thx

Edit1 Czy jezeli ktos ma konsole zbanowana i np zformatuje sobie dysk , i u znajomego zgra profil gracza " swoj" na dysk i przeniesie na swoja konsole ktora odepnie kablem od neta i nie bedzie tesowal polaczenia ani uslugi xbox live to czy jest taka mozliwosc ze bedzie moogl zdobywac pkt gs i uploadowac na konsoli znajomego?

Ostatnio edytowane przez BrakTuSensuPL : 12-11-2009 o 00:30
BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-11-2009, 01:55   #1033
goro55
Nowy
goro55 Wkroczył na dobrą drogę

goro55's Avatar

Reputacja: 10

Witam, mam taki problem otóż grałem 2h temu w MW2.
Podczas ładowania do meczu (tryb online), pisało cały czas łączenie i migały te kropki. Postanowiłem, więc wyjść do dasha za pomocą przycisku na padzie etc. Dołączyłem do grupy do kumpla i odpaliłem grę i tam był cały czas czarny ekran, a przycisk na padzie nie działał. Tak, więc zresetowałem konsolę i zaczęła mi się wieszać cały czas gdy jest podłączona do live(wiesza się w dashu po kilku sek). Gdy odłączyłem dysk wszystko działało , gdy miałem dysk i odłączony net , też działało. Co w takim razie mam zrobić ? Bo gdy mam dysk i neta wtedy łapie zawiechę :-(
Stary 18-11-2009, 02:04   #1034
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Ja miałem to samo, ale bez dysku też łapało zwiechę tylko po dłuższym czasie... Potestuj jeszcze i jak dalej się powtarza to wysyłaj konsolę do serwisu.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-11-2009, 02:08   #1035
goro55
Nowy
goro55 Wkroczył na dobrą drogę

goro55's Avatar

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Ja miałem to samo, ale bez dysku też łapało zwiechę tylko po dłuższym czasie... Potestuj jeszcze i jak dalej się powtarza to wysyłaj konsolę do serwisu.
No, ale co ty zrobiłeś ?
Może to jakiś problem z XBL doszły te nowe bajery jakieś przeciążenie czy coś :P
Stary 18-11-2009, 02:56   #1036
vaio
Początkujący
vaio Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: pl
Reputacja: 22

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
Panowie, Panie, żeby było jasne:

12. Bezwzględny zakaz podawania linków do nielegalnego oprogramowania, jak również prowadzenia dyskusji na temat pirackich gier i omijania zabezpieczeń trybów sieciowych.
Powinienes się wyluzować. Granie na kopiach bezpieczeństwa jak na razie w Polsce nie jest nielegalne, tak samo chałupnicze ingerowanie w soft konsoli. Gdyby tak było, to by wszystkich zamykali. A gonią tylko tych, którzy na tym zarabiają.

Temat jest o Livie i o problemach z nim więc chłopaki dyskutują. A że temat drażliwy to co zrobić. Warto zwracać uwagę ludziom, by nie psuli sobie swoich archivementów. MS poleciał w hója i z pewnością nielegalnie poblokował dyski twarde. Odcinać od Internetu mogą ale mieszać w cudzej własności już nie. A tym jest dysk hdd. Aż czekam gdy jakiś wkórw gracz wytoczy im sprawę i wysądzi ogromne odszkodowanie, tak jak kilka lat temu jeden konsument McDonaldowi bo kawa była za gorąca.

adek goku

MS banuje za przerobioną konsole a nie za to, że grałeś w F3 czy MW2 przed premierą.

Cytat:
Napisał Vartan Zobacz post
adek goku itp. osobniki...
nie pojmuje Was. Ban i koniec przygody z konsola?
sprzedasz za 500-600PLN, dolozysz pare pln i masz nowa. ew. wymien plyte glowna i mozesz smigac dalej.

Może adek ma 14 lat i dla niego każdy grosz to fortuna? Powinieneś być wyrozumiały, nie każdego sponsorują "cycate koleżanki"
Stary 18-11-2009, 13:38   #1037
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał vaio Zobacz post
Powinienes się wyluzować. Granie na kopiach bezpieczeństwa jak na razie w Polsce nie jest nielegalne, tak samo chałupnicze ingerowanie w soft konsoli. Gdyby tak było, to by wszystkich zamykali. A gonią tylko tych, którzy na tym zarabiają.

Temat jest o Livie i o problemach z nim więc chłopaki dyskutują. A że temat drażliwy to co zrobić. Warto zwracać uwagę ludziom, by nie psuli sobie swoich archivementów. MS poleciał w hója i z pewnością nielegalnie poblokował dyski twarde. Odcinać od Internetu mogą ale mieszać w cudzej własności już nie. A tym jest dysk hdd. Aż czekam gdy jakiś wkórw gracz wytoczy im sprawę i wysądzi ogromne odszkodowanie, tak jak kilka lat temu jeden konsument McDonaldowi bo kawa była za gorąca.

adek goku

MS banuje za przerobioną konsole a nie za to, że grałeś w F3 czy MW2 przed premierą.

Może adek ma 14 lat i dla niego każdy grosz to fortuna? Powinieneś być wyrozumiały, nie każdego sponsorują "cycate koleżanki"
Powinienes przeczytać regulamin zanim coś napiszesz.
Stary 18-11-2009, 19:31   #1038
adek goku
Początkujący
adek goku Wkroczył na dobrą drogę

adek goku's Avatar

Miasto: Wrocław

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Pokaż się! Hall of Fame n00b Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał vaio Zobacz post

adek goku

Ok. Wiadomo miałem przerobiona konsole , to wkońcu padło na mnie i mnie zbanowali.

Tak na marginesie , jak nie wiesz ile mam lat to proszę Cię nie wypowiadaj się na ten temat ok ? . GT zakładałem z dobre 1,5 roku temu i dlatego to 14.

Owszem , zarabiac jeszcze nie zarabiam jak niektórzy na tym forum i koszt zakupu ponownie X'a , jak dla mnie to troche za dużo po raz drugi. Nie przeczę że z chęcia kupił bym sobie nowego X'a , lecz jak pisałem wyżej jak dla mnie koszt 700 zł to troche za dużo.

Tyle w tym temacie.

Nasze serca biją za Śląsk , słyszy cała Polska , że jesteśmy z drużyną Swą , żyjemy dla Śląska !!!
adek goku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-11-2009, 22:11   #1039
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Nie wiem gdzie się spytać o to. Zmieniałem ostatnio GT, przez to musiałem zrobić nowe konto na MGC, wie ktoś co zrobić by ono się "zaktualizowało", bo mam "We are missing game data totaling 19211 GamerScore.
This can be corrected by simply booting games not shown in this list." ;p
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-11-2009, 22:20   #1040
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Cytat:
Napisał goro55 Zobacz post
No, ale co ty zrobiłeś ?
Może to jakiś problem z XBL doszły te nowe bajery jakieś przeciążenie czy coś :P
Ojejq, to było w tamtym roku w wakacje

@Albii - odczekaj jakiś czas, mi też tak pokazuje jak zdobędę jakieś achievy i wejdę na MGC to nie ma ich przez pare godzin. A jak nie będzie działać po paru dniach to odpal każdą grę, której nie masz po kolei jak Ci sugerują

Ostatnio edytowane przez MANDo : 19-11-2009 o 22:25
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania