Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-11-2012, 19:26   #241
Oldboy PL
Początkujący
Oldboy PL Wkrótce będzie sławny

Oldboy PL's Avatar

Reputacja: 61
Domyślnie Odp: Assassin's Creed III

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
oczekuje poważnej odp no co mam zasysać 16gb żeby po godzinie grania ziewać hehehe
Dlaczego moderator nie daje bana osobom,które przyznają się oficjalnie do okradania,piracenia,itd. ???
Takie postępowanie (KRADZIEŻ) powinno być piętnowane !!!

Ostatnio edytowane przez Oldboy PL : 01-11-2012 o 20:04
Oldboy PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2012, 20:21   #242
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Od tego nie jest to forum :-D/
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2012, 20:31   #243
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał Oldboy PL Zobacz post
Dlaczego moderator nie daje bana osobom,które przyznają się oficjalnie do okradania,piracenia,itd. ???
Takie postępowanie (KRADZIEŻ) powinno być piętnowane !!!
dlatego że musiałby banować również osoby używjace używki, co też jest złodziejstwem hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 01-11-2012 o 20:34
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2012, 20:38   #244
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Pokaż mi paragraf w kodeksie karnym, który mówi, że używane gry do kradzież.
Stary 01-11-2012, 20:41   #245
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Pokaż mi paragraf w kodeksie karnym, który mówi, że używane gry do kradzież.
pokaż mi paragraf że zasysanie gier na własny użytek to kradzież hehehe
Stary 01-11-2012, 20:58   #246
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Na wlasny uzytek to sobie mozesz instrukcje z gry skserować hehehe
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2012, 21:18   #247
Oldboy PL
Początkujący
Oldboy PL Wkrótce będzie sławny

Oldboy PL's Avatar

Reputacja: 61

Cytat:
dlatego że musiałby banować również osoby używjace używki, co też jest złodziejstwem hehehe
To co napisałeś... jest tak głupie,że
brak mi słów...
Oldboy PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2012, 21:32   #248
Mr Perfect
No-life

Cytat:
Napisał Oldboy PL Zobacz post
To co napisałeś... jest tak głupie,że
brak mi słów...
mam dwie tezy albo masz kłopoty z logicznym mysleniem albo byłeś zahibernowany przez ostatnie 5 lat i nie słyszałeś jak liczni wydawcy i developerzy twierdza że piractwo i używki to dla nich to samo zło, wiec osobiscie czuje się całkowicie rozgrzeszony hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 01-11-2012 o 21:36
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2012, 21:49   #249
Deny
Początkujący
Deny Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 18

Cytat:
mam dwie tezy albo masz kłopoty z logicznym mysleniem albo byłeś zahibernowany przez ostatnie 5 lat i nie słyszałeś jak liczni wydawcy i developerzy twierdza że piractwo i używki to dla nich to samo zło, wiec osobiscie czuje się całkowicie rozgrzeszony hehehe
Uważam, że jesteś debilem hehehehe

A teraz z innej beczki, bo nie chce mi się pisać o tym "kimś"..

Czy ilość zadań pobocznych w AC3 wzrosła w stosunku do Revelations i Brotherhood ?
Stary 01-11-2012, 21:58   #250
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Wg mnie tak. Jest tego zarówno więcej do robienia jak i różnorodność wzrosła.

A jeszcze co do frezera - to, że wydawcy tak uważają nie znaczy to, że w świetle prawa jest to nielegalne. Jakby tak było to wszystkie prywatne sklepy zostałyby zamknięte ponieważ tam głównie idą używki. Ale jak to już całe forum wie jesteś tak głupi, że nie widzisz swoich własnych błędów.

ps. hehehe
Stary 01-11-2012, 22:14   #251
Mr Perfect
No-life

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Wg mnie tak. Jest tego zarówno więcej do robienia jak i różnorodność wzrosła.

A jeszcze co do frezera - to, że wydawcy tak uważają nie znaczy to, że w świetle prawa jest to nielegalne. Jakby tak było to wszystkie prywatne sklepy zostałyby zamknięte ponieważ tam głównie idą używki. Ale jak to już całe forum wie jesteś tak głupi, że nie widzisz swoich własnych błędów.

ps. hehehe
i napisał to człowiek który sam piracił x360 a przynajmniej sam kiedyś się przyznałeś i kupowałeś lewe konta, więc kto tu jest debilem ? hehehe
Stary 01-11-2012, 22:15   #252
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Pograłem kilka godzin i jedno jest nie do przeoczenia - spora ilość bugów ... Cut-scenka w której Connor niesie skrzynkę z herbatą (Boston Tea Party) i wyrzuca ją za burtę...tyle że w tej cutscence skrzynka wisi w powietrzu i nagle wpada do wody. Momenty przedzierania się przez śnieg raczej przeciętne, animacja często zawodzi. Skakanie po drzewach - zdecydowanie na plus Tak więc licze, że AnvilNext jeszcze zdaży zaskoczyć...

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2012, 22:17   #253
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

W sumie Frezer ma rację - nielegalne w Polsce jest tylko przerabianie konsol. Samo ściąganie czegokolwiek na własny użytek nie jest zabronione.

BTW. Assassin super gra
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2012, 22:30   #254
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
i napisał to człowiek który sam piracił x360 a przynajmniej sam kiedyś się przyznałeś i kupowałeś lewe konta, więc kto tu jest debilem ? hehehe
Primo - piraciłem Xboxa? Widzę, że pamięci w głowie masz tyle co amiga ramu.
Drugie primo - kupowałem ale po jakimś czasie uznałem, że to nie jest fajne i przestałem (po części nie chciałem dostać bana) ale przynajmniej nie chwaliłem się tym co 2 posty tak jak ty z tym piractwem. Zresztą co ja wymagam zrozumienia od kolesia, który uważa, że Warszawa to stolica wszechświata...

Kończąc ten OT pozwolę sobie zauważyć, że ulga mi przyszła widząc, że nie tylko u mnie w AC pojawiały się błędy bo zaczynałem mieć chore wizje, że albo gra jest zjebana albo co gorsza coś z konsolą się dzieje.
Nie jest to mimo wszystko fajne bo przed premierą gry były 2 apdejty, które teoretycznie powinny rozwiązać wszelkie problemy.
Stary 01-11-2012, 22:34   #255
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

tutaj jakieś wielkie dramy piracikowania, zamiast cieszyć się giereczką, piraciki to były na fali z 10 lat temu, teraz jak piracisz jesteś po prostu suuabbyy i nikogo już to nie jara oraz nie jest się c00l

Co do bugów, jeśli zmieni się strój na zajebisty kolorek Bostonu czy tam ciemno-niebieski, to dalej w cutscenkach connor ma default kolorek.
Stary 01-11-2012, 23:13   #256
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Że jak? Mi się wszyscy dziwią po co kupuje te gry, jak w necie mam za darmo .

Gambas - animacja zawodzi, bo ubisoft zdecydował się na pełny v-sync i masz czasem drop do stałych 20klatek. Plus jest taki, że w grze nie ma żadnych problemów z synchronizacją obrazu ;p.
Stary 01-11-2012, 23:30   #257
Mr Perfect
No-life

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Że jak? Mi się wszyscy dziwią po co kupuje te gry, jak w necie mam za darmo .

Gambas - animacja zawodzi, bo ubisoft zdecydował się na pełny v-sync i masz czasem drop do stałych 20klatek. Plus jest taki, że w grze nie ma żadnych problemów z synchronizacją obrazu ;p.
czy owe dropy są nagminne czy od czasu do czasu ? hehehe
Stary 02-11-2012, 00:08   #258
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Nie grałem, ale patrząc na testy Digital Foundry to gra nie ma limitu klatek. [WERSJA NA X-A] Cutscenki zawsze są w 30 fpsach, w miastach najniższe wartości to 24 klatki, w lesie 20 klatek, a w niektórych momentach możesz mieć nawet ponad 40 klatek na sekundę. PS3 rzekomo lepiej trzyma klatki w lesie, a X w miastach rządzi :-D. Szczerze to wolałem stare rozwiązanie z poprzednich odsłon :-).

Ostatnio edytowane przez MANDo : 02-11-2012 o 00:11
Stary 03-11-2012, 19:38   #259
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
czyli co - wieje nudą ?

Dla mnie to najnudniejsza seria, w jaką grałem na tej generacji konsol. Już dwójka przymulała i ledwo dobrnąłem do końca. Najśmieszniejsze było to, że był to prezent i żeby zrobić przyjemność mojej dziewczynie, która mi "to" sprezentowała, mówiłem, jaka ta gra jest świetna. Skutek był taki, że za rok pod choinkę otrzymałem od Niej... AC:Brotherhood Sprzedałem to od razu i kupiłem coś innego. Na szczęście się nie kapnęła
Jak zobaczyłem znowu te menusy i HUD, to aż mnie carki przeszły Dla mnie ta seria to popylina dla casuali, którą na każdym kroku reklamują, by opchnąć tego jak najwięcej. Tematyka Assasynów świetna, ale nie tym sposobem realizacji.

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2012, 20:09   #260
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Hmmmmm, jednak niektórzy to mają nasrane w łbie.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania