Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-08-2010, 21:44   #281
r1p
Wariat
r1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądze

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 2179

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Mafia 2

1. Na X360 nie da się zatrzymać, na PC bez problemu.
2. Sposób stary, działa wszędzie. Z tym, że kawałek dalej i tak mission failed ;]

Btw, kto by w demo grał jak jest full ;d

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2010, 22:23   #282
Vox
Znajomy
Vox Wkrótce będzie sławny

Vox's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 86

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe I love Apple Jeden ekran to mało Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 7

Obecnie jestem w 3 rozdziale i musze powiedzieć że gra mi się swietnie. Grafika lepsza niż w demie(miasto zimą wygląda super) , klimat jest rewelacyjny a misję są rozbudowane i ciekawe. Narazie nie ma na co narzekać.
Stary 27-08-2010, 23:32   #283
foto mario
Nowy
foto mario Wkroczył na dobrą drogę

foto mario's Avatar

Miasto: Białystok
Reputacja: 10

W mafie gram już 5 godzin i jestem zachwycony - rewelacyjny klimat, voice acting, bohaterowie, różnorodne i co najważniejsze ciekawe misje - nie żałuje wydanej kasy, a zostało mi jeszcze z 3-4 godziny grania a później achievementy (swoją drogą bardzo łatwe i szybko wpadają). Co do wad to póki co słaba inteligencja wrogów, czasem dziwna animacja biegnących przeciwników i takie tam drobne bugi graficzne. Bardzo dobrze że 2k czech nie zrobili normalnego sandboxa bo klimat by pewnie przepadł - mamy 10 godzin intensywnej, przemyślanej i ciekawej rozgrywki zamiast 30 godzin nudy POLECAM !
foto mario jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 00:22   #284
OCC Senior
Stały bywalec
OCC Senior Można na niego liczyćOCC Senior Można na niego liczyćOCC Senior Można na niego liczyć

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 263

Lista Osiągnięć

gierka kapitalnia . nie przejmujcie sie ocenami.
to co zauwazylem na minus wsrod jednego wielkiego plusa to
- prowadzenie samochodu - zima ,droga blyszczy od lodu a samochod jak przyjlejony.
- przechodzilem kolo golebia a dachu siedzacego na barierce a ten nie uciekl.

wiem ze to dwa skrajne przyklady biarac pod uwage ich waznosc ale gra jest tak swietna ze gdyby nie powieki wazace tone to gralbym do rana.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 00:49   #285
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4012

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Jak mówiłem, obadałem dziś Mafię. I powiem jedno - robi wrażenie. Świat gry - ok, klimat - miód, tłumaczenie - trzyma fason, chociaż jest nietęgo momentami. Ciężko wymienić coś, co by mi się nie podobało, ale jeśli miałbym cokolwiek wskazać to byłyby to jakieś dziwne zaciągnięcia w grafie - na filmikach widać taką dziwną siatkę jakby, zazwyczaj w miejscach, gdzie padają cienie, ciężko powiedzieć, co to ma być, bo grafika jest serio b. fajna. Co jeszcze - jazda samochodem w trybie realizm - kręcisz 720 i jedziesz dalej, jakby nigdy nic, AI policji też bez rewelki - wystarczy się zatrzymać, poczekać, aż wysiądą z auta i odjechać, murowana ucieczka... Poza tym w porządku bardzo, ale utwierdziłem się w przekonaniu, że ~200zł za tą grę to dużo.
Stary 28-08-2010, 09:04   #286
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2867

Cytat:
Napisał Ar2rM Zobacz post
gierka kapitalnia . nie przejmujcie sie ocenami.
to co zauwazylem na minus wsrod jednego wielkiego plusa to
- prowadzenie samochodu - zima ,droga blyszczy od lodu a samochod jak przyjlejony.
- przechodzilem kolo golebia a dachu siedzacego na barierce a ten nie uciekl.

wiem ze to dwa skrajne przyklady biarac pod uwage ich waznosc ale gra jest tak swietna ze gdyby nie powieki wazace tone to gralbym do rana.
Włącz tryb symulacyjny w opcjach, wtedy się poślizgasz ;F
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 10:43   #287
OCC Senior
Stały bywalec
OCC Senior Można na niego liczyćOCC Senior Można na niego liczyćOCC Senior Można na niego liczyć

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

nie mam czasu teraz grac ale caly czas mysle o tej grze. dochodze do wniosku ze jest zaliczana do grona gier idealnych tj. GTA4 RDR. Tam wszystko jest tak dopieszczone ze razi kazde odstepstwo od normy otaczajacego nas swiata.
te gry przyzwyczaily nas do full realizmu do tego stopnia ze zwracamy uwage na duperele typu nieodlatujacy golab z poreczy obok ktorej przechodzimy.

co do grafiki - naprawde nie jest zle. poza tym ta gra nie musi zabijac grafika. to jeden wielki killer.
Stary 28-08-2010, 14:57   #288
Vox
Znajomy
Vox Wkrótce będzie sławny

Vox's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 86

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe I love Apple Jeden ekran to mało Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 7

Im dłużej gram tym bardziej mi się podoba. Narazie jestem w 8 rozdziale. Ten klimat! Rewelacja! Naprawde polecam wszystkim. Zupełnie nie rozumiem ocen typu 4/10. A co do trybu jazdy to ja od początku jeżdzę na symulacyjnym. Według mnie daje on więcej frajdy.

Ostatnio edytowane przez Vox : 28-08-2010 o 15:01
Vox jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 16:36   #289
r1p
Wariat
r1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądzer1p Sława i pieniądze

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak jak wyżej, im dłużej się gra tym lepsze wrażenia. Z mojej strony dyszka murowana, każdy kto daje mniej niż 8 jest po porostu dziwakiem. Przecież tutaj nie ma się do czego przyczepić: znakomita grafika (przynajmniej na PC hehe), zadania bardzo zróżnicowane i do tego ten klimat. Do tej pory ukończone 7 rozdziałów, ale wątpie, żeby spieprzyli drugą część gry ;]

Poniżej kilka screenów

Spoiler:

Stary 28-08-2010, 22:20   #290
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1507

wreszcie dorwałęm polską wersje i siedze w 5 rozdziale, jestem zadowolony wydaje mi się że grafika nieco lepsza niż w demie nad klimatem nie ma sie co rozwodzić kto lubi mafijne filmy się nie zawiedzie, co prawa szkoda że nie da sie zakatować gliniarzy kijem czy łomem szkoda troche mi kul na nich marnować tym bardziej ze w jedynce była owa możliwosć jeszcze doskwiera mi wielkosć napisów siedze 2 metry od TV i nic nie widze, wygląda na to że twórcy myśleli że każdy to odpali na 50 calach ? hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 28-08-2010 o 22:28
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2010, 09:33   #291
foto mario
Nowy
foto mario Wkroczył na dobrą drogę

foto mario's Avatar

Miasto: Białystok
Reputacja: 10

Ja już przeszedłem grę i tak na mocne 8 mogę ocenić. Dlaczego nie więcej ? Bo brak kilku rzeczy np. tak jak poprzednik napisał - brak broni białej, kilku dodatkowych sklepów (nie do kupowania, ale przynajmniej do okradania , inteligencja wrogów jest po prostu słaba, a po przejściu gry nie można dowolonie chodzić po mieście (po prostu gra się kończy, powrót do menu i pojawia się możliwość załadowania poszczególnych rozdziałów, więc jeżeli brakuje kilku osiągnięć to trzeba załadować rozdział przejść go i dopiero później można jeździć po mieście. Końcówka też pozostawia wiele do życzenia. Na całe szczęście gra mimo tych wad jest świetna, rewelacyjny klimat, ciekawe i zróżnicowane misje, dzięki dużej ilości zniszczalnych elementów otoczenia strzela się kapitalnie, a grafika jest na bardzo dobrym poziomie. Także mocne 8/10 i szczerze polecam kupno Mafii 2 - nie wierzcie recenzjom gra jest ŚWIETNA !
foto mario jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2010, 11:09   #292
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1507

nie wiem czy już wcześniej ktoś na to zwrócił uwage ale ja dopiero dzisiaj mianowicie polska wersja ma odzielnie liczone osiągnięcia co mnie osobiście cieszy bo mam możliwość ogrania wszystkich wersji wiec z przyjemnością przejde 2 razy i łykne 2000GS hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 29-08-2010 o 11:15
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2010, 11:12   #293
OCC Senior
Stały bywalec

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

pokazali klase jezeli chodzi o dopracowanie mimiki twarzy i zachowania ludzi. myslalem ze splyne ze smiechu jak

Spoiler:
wiozlem dwoch kolesi i jeden musial wysiac puscic pawia.

albo jak patrzylem na twarz pijanego Joe .

Powiedzcie mi jedno. nie mieliscie przeczucia dejavi przechodzac misje w hotelu?
Spoiler:
gdzies to juz widzialem, w jakims filmie? pojecia nie mam ale bedac na parkingu i pozostawiajac mlodego w samochodzie wiedzialem co zobacze u gory . te korytarze i strzelanie przez szklana sciane.

i takie cos znalazlem.
http://www.youtube.com/watch?v=E90tiMKQqus

Ostatnio edytowane przez OCC Senior : 29-08-2010 o 11:16
Stary 29-08-2010, 11:28   #294
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3343

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Tą misją w hotelu już rok temu się 2K intensywnie chwaliło, więc może stąd uczucie deja vu. Z drugiej strony te szklane ściany to są w wyniku strzelaniny tłuczone w co drugim filmie i w co trzeciej grze.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2010, 11:42   #295
OCC Senior
Stały bywalec

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

tak tez myslalem ze gdzies widzialem kawalek gry poprostu. dzieki za wyjasnienie.
wracam do gry. 12 rozdzial czeka.

udalo sie komus spalic gume albo czy zabraklo komus wachy na rezerwie?

Ostatnio edytowane przez OCC Senior : 29-08-2010 o 11:54
Stary 29-08-2010, 12:02   #296
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
tak tez myslalem ze gdzies widzialem kawalek gry poprostu. dzieki za wyjasnienie.
wracam do gry. 12 rozdzial czeka.

udalo sie komus spalic gume albo czy zabraklo komus wachy na rezerwie?
Benzyny chyba może zabraknąć chyba tylko przy realistycznym ustawieniu. Może się mylę, ale jeśli tak jest, to rzeczywiście- wyczerpanie się benzyny graniczy z cudem.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 29-08-2010, 18:24   #297
OCC Senior
Stały bywalec

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

jezdze na realistycznym ale nie wyczerpalem.

skonczylem ... i dowiedzialem sie ze przezes 2k czech nazywa sie Dupas

Spoiler:
jak nie wzbudzac alarmu kradnac kartki
zabilem tego grubego w porcie a nie sprzedalem mu ani jednego samochodu, musze sie cofnac do odpowiedniego rozdzialu?

Ostatnio edytowane przez OCC Senior : 29-08-2010 o 18:38
Stary 29-08-2010, 18:54   #298
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Spoiler:
Przy kradzieży kartek trzeba trzeba zleźć do piwnicy i tam wyłączyć system alarmowy (zejście znajduje się w jednej z "naw" bocznych na parterze).

Samochody na eksport można sprzedawać do rozdziału 14, kiedy to z Derekiem nie ma konfliktu.

Stary 29-08-2010, 20:50   #299
OCC Senior
Stały bywalec

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

dzieki. BTW jak na to wpadles? przegapilem jakis tekst czy poprostu trzeba bylo samemu na to wpasc? mozna cos jeszcze znalezc w (ogolnie) w piwnicach?

widac kiepsko sie rozgladalem ale znalazlem tylko 3 playboje w trakcjie gry. nie mam pojecia co to sa listy goncze itd.

co do samej gry to szkoda ze nie bedzie DLC z misjami. powinno byc cos takiego jak w GTA4. Szkoda tak dobrej gry na tak ktorki watek. teraz znowu bedziemy czekac 7 lat na nastepna czesc?

prowadzenie: porazka. nie ma roznicy czy hamuje sie zasadniczym czy recznym. auto zachowuje sie podobnie - tryb realistyczny.

Ostatnio edytowane przez OCC Senior : 29-08-2010 o 21:17
Stary 29-08-2010, 21:20   #300
r1p
Wariat

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
dzieki. BTW jak na to wpadles? przegapilem jakis tekst czy poprostu trzeba bylo samemu na to wpasc? mozna cos jeszcze znalezc w (ogolnie) w piwnicach?

widac kiepsko sie rozgladalem ale znalazlem tylko 3 playboje w trakcjie gry. nie mam pojecia co to sa listy goncze itd.

co do samej gry to szkoda ze nie bedzie DLC z misjami. powinno byc cos takiego jak w GTA4. Szkoda tak dobrej gry na tak ktorki watek. teraz znowu bedziemy czekac 7 lat na nastepna czesc?
Do listów gończych jest już mapka od paru dni, wszystkie są w mieście ;]
Ja jestem przy końcówce 14. rozdziału, finał zostawiam sobie na jutro. Po początkowej euforii okazało się, że gra idealna nie jest, a rozdziały 11-13 nie były zaczęły powielać schematy i zrobiło się trochę nudno.
Spoiler:
Nawiązanie do końcówki pierwszej Mafii było mocne i na szczęście poprawiło mi humor. W dodatku ta flagowa muzyczka z pierwszej części ;] Coś pięknego.

Dlatego na razie 9, mam nadzieję, że końcówka mnie rozwali i wrócę do dychy ;]

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania