Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-05-2011, 21:46   #1
WiZi
Spambot
WiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi Celebryta

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 2955

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Kino azjatyckie

Ogladal ktos moze IP Man 2? Widze, ze jest na Zune ale nie wiem czy tak dobry jak czesc pierwsza. jesli ktos ogladal to niech da znac czy warto.
Stary 03-05-2011, 21:56   #2
chrono87
No-life
chrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądze

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 2433
Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i polecam

Obie częsci IP Mana są równie zajebiste. Dwójka może i lepsza po prostu obejrzyj.
Stary 03-05-2011, 21:59   #3
WiZi
Spambot
WiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi Celebryta

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzieki Chrono, w takim razie dzis wieczorkiem sobie obejze
Stary 03-05-2011, 23:59   #4
Fuji
Redakcja
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 7791

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Ilość, nie jakość No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 25

Nie sądziłem, że jest druga odsłona Yip Mana - jedynka była absolutnie genialna. Właśnie zacząłem zasysać "dwójeczkę", gdy tylko wyląduje na HDD, natychmiast biorę się za oglądanie .

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2011, 03:03   #5
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Skoro juz jestesmy przy Donnie Yen, to jesli ktos nie widzial, to polecam takze obejzec Flash Point i Kill Zone aka SPL, filmy moze juz troche starawe, ale Donnie jak zwykle w formie. Oczywiscie nie oczekujcie tu poziomu Ip Man, ale jesli ktos lubi azjatyckie kino akcji to raczej sie nie zawiedzie, szczegolnie na Flashpoint.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 04-05-2011 o 14:19
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2011, 15:40   #6
chrono87
No-life
chrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądzechrono87 Sława i pieniądze

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Nie sądziłem, że jest druga odsłona Yip Mana - jedynka była absolutnie genialna. Właśnie zacząłem zasysać "dwójeczkę", gdy tylko wyląduje na HDD, natychmiast biorę się za oglądanie .
Jest jeszcze coś takiego:
http://www.filmweb.pl/film/Yip+Man+c...un-2010-559602
Film o tym jak Yip Man stał się mistrzem. Nie widziałem i podobno nic specjalnego.
Stary 04-05-2011, 18:46   #7
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzisiaj mam dla was panowie prawdziwa perelke, nadal zostaniemy przy azjatyckim kinie ale bardzo odmiennym od poprzednich filmow. Jest to film, ktory odswiezam sobie regularnie, film, ktory kazdy powinien obejzec, choc nie kazdemu sie spodoba i nie kazdy go zrozumie, tak obejzec powinien. Nie wiem, byc moze czesc z was widziala, bo nie jest to film pierwszej mlodosci, ale jesli sa tacy, ktorzy nie widzieli to zobaczyc musza. Film opowiada historie czlowieka, ktory zostal porwany i przetrzymywany w jednym pomieszczeniu przez 15 lat po czym zostaje wypuszczony na wolnosc i ma naprawde nie wiele czasu aby dowiedziec sie dla czego. Mna film po prostu pozamiatal, klimat urywa jajca a po obejzeniu jeszcze przez 5 minut siedzialem ze szczeka na podlodze. Nie spodziewajcie sie filmu akcji, z zajebistymi scenami walki (chociaz jest chyba ze dwie czy trzy, przy czym jedna naprawde daje rade) ale swietnej i przejmujacej histori, dramaturgi i sporo emocji. O jakim filmie mowa? Mowie tu o filmie Oldboy, ktory z calego serca i bardzo goraco polecam.

A tu bardzo fajny fanowski trailer

Ostatnio edytowane przez WiZi : 04-05-2011 o 19:30
Stary 04-05-2011, 20:06   #8
kbrs
Spambot
kbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebryta

kbrs's Avatar

Reputacja: 4293

jak ci sie podobal oldboy to sprawdz sobie 'widziałem diabła' albo 'człowiek znikąd', pierwszy to podobny klimat zemsty 'dlugodystansowej', nie jest tak mocny jak oldboy ale mi sie bardzo podobal. czlowiek znikad to juz bardziej taka akcja w hollywoodzkim wydaniu, ale koreance robia to lepiej :}

jak sobie robilem serie koreanskich filmow to obejrzalem jeszcze 'slodko-gorzkie zycie' i 'w pogoni', oba sa fajne i moge je polecic ale zdecydowanie w drugiej kolejnosci.
oldboy to w ogole chyba 2 czy 3ecia czesc trylogii, jest jeszcze 'pan zemsta' i 'pani zemsta', zaczalem ogladac oczywiscie od oldboya i zachwycony filmem sciagnalem sobie dwa kolejne. niestety pan zemsta byl raczej przecietny, momentami przesadzony i dosc oblesny + po prostu nudnawy. pani zemste nawet nie skonczylem, juz mialem kompletnie dosc gdzies w polowie i wylaczylem, raz probowalem wrocic ale zapomnialem co dzialo sie na poczatku filmu i w koncu go usunalem.
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2011, 20:48   #9
chrono87
No-life

chrono87's Avatar

Jak was wzięło na kino azjatyckie to może ktoś się odważy obejrzeć trwający 3 godziny film z Bollywood.
http://www.filmweb.pl/film/Ghajini-2008-469863
Można powiedzieć, że na to 180 minut składają się filmy z dwóch gatunków. Najpierw mamy komedie romantyczną, wszystko jak z bajki, a potem nagły zwrot akcji i ten film już nie jest tym samym filmem Zresztą jak ktoś dotrwa do momentu w którym akcja się rozkręci to już raczej obejrzy do końca. W Hollywood nigdy nie obejrzysz podobnego filmu. Mam nadzieję, że ktoś się zdecyduje, wiem, że Bollywood to głównie taniec, kicz itd, ale ten film mnie mega pozytywnie zaskoczył.
Stary 04-05-2011, 21:48   #10
sapinPL
Fanatyk
sapinPL Może być z siebie dumnysapinPL Może być z siebie dumnysapinPL Może być z siebie dumnysapinPL Może być z siebie dumnysapinPL Może być z siebie dumnysapinPL Może być z siebie dumnysapinPL Może być z siebie dumnysapinPL Może być z siebie dumnysapinPL Może być z siebie dumnysapinPL Może być z siebie dumny

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1448

jak azjatyckie kino - glownie horror, thliler - uwielbiam, tak tego boliłudzkiego gowna nie trawie..
Stary 04-05-2011, 22:12   #11
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

kbrs, mowisz o Sympathy for Mr.Vengeance i Sympathy for Lady Vengance? Jesli tak to nie ogladalem jeszcze. Symphaty for Mr. Vengeance mam i byc moze jeszcze dzis sobie wrzuce a za Lady Vengeance musze sie rozejzec, w Best Buy powinni miec. Z tego co czytalem to ludzie bardzo chwala oba filmy, moze nie az tak bardzo jak OldBoya, ale podobno sa na zblizonym poziomie. Jak juz obejze to dam znac

Ostatnio edytowane przez WiZi : 05-05-2011 o 00:01
Stary 05-05-2011, 01:45   #12
Fuji
Redakcja
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 7791

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Ilość, nie jakość No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 25

Skoro już ciągniemy temat azjatyckiego kina akcji/karate, polecam, szczególnie fanom genialnego Yip Man'a, mało u nas znany film pt. Baramui Fighter. Obejrzałem go całkiem niedawno i cóż... jest to kawał dobrej roboty.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!

Ostatnio edytowane przez Fuji : 05-05-2011 o 01:51
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2011, 02:38   #13
kbrs
Spambot
kbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebrytakbrs Celebryta

kbrs's Avatar

Reputacja: 4293

no tak, polskie tytuly to po prostu pan i pani zemsta, imo to kompletnie inny poziom, raczej bardziej polecilbym je (a w zasadzie pana zemste, pani w koncu nie dokonczylem nawet), jakims fanom azjatyckiego kina niz po prostu jakiemus internetowemu ziomkowi czy cos jak wlasnie oldboya ktory po prostu miecie. tamte filmy sie dluza, nie do konca wiadomo o co chodzi, w ogole sporo osob myli dziewczyne glownego bohatera (w panu zemscie) z jego siostra bo wygladaja bardzo podobnie i jest takie 'wtf co ten gosc robi', jest za to kilka zabawnych scen z grupka sasiadow glownego bohatera, ale to juz nie bede o tym pisal ale chyba najbardziej je zapamietalem z calego filmu : D

no i jeszcze sobie przypomnialem ze widzialem krwawy karnawal, tutaj tez bardziej klimaty filmow akcji z zachodu, film bardzo fajny, milo sie oglada, ciekawie sa przedstawieni w ogole ci gangsterzy, nikt tam nie nosi broni i bija sie na jakiejs palki/patyki i ma to swoj klimat.
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-05-2011, 12:43   #14
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wszyscy go tu znająrafal198011 Wszyscy go tu znająrafal198011 Wszyscy go tu znająrafal198011 Wszyscy go tu znająrafal198011 Wszyscy go tu znająrafal198011 Wszyscy go tu znają

Reputacja: 591

Ong Bak z Tony Jaa
Wszystkie 3 czesci sa naprawde swietne
Filmy sa produkcji Tajwanskiej o ile sie nie myle ale glowy sobie uciac nie dam
Nastepnym filmem ktory moge szczerze polecic jest:
Danny the dog (czlowiek pies ) z Jetem Lee
No i wiadomo z wiekowych produkcji wszystkie filmy z Brucem Lee ale to juz napewno kazdy widzial
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2011, 01:19   #15
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Właśnie obejrzałem polecanego tu Ip Mana, jednym słowem rewelacja, dawno nie oglądałem tak dobrego filmu o kung-fu Stąd pytanie, jakie jeszcze filmy o podobnej tematyce polecacie, tylko bez jakiś gniotów proszę.
Problem jest w tym, ze nie ma wielu dobry filmow o podobnej tematyce, dziejacych sie w podonym przedziale czasowym. Po obejzeniu Ip Mana to juz wogole nic nie bedzie rownie dobre

Jesli chcesz obejzec dobry azjatycki film akcji (moim zdaniem najlepszy azjatycki film akcji) to siegnij po Flash Point. Co prawda dzieje sie on w terazniejszych czasach ale walki tez sa naprawde wyjebane
Stary 08-05-2011, 09:27   #16
komar
Old Smugler
komar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebryta

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 4161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Problem jest w tym, ze nie ma wielu dobry filmow o podobnej tematyce, dziejacych sie w podonym przedziale czasowym. Po obejzeniu Ip Mana to juz wogole nic nie bedzie rownie dobre
Właśnie tego się obawiam, Ip Man'y ustawiły poprzeczkę bardzo wysoko Obejrzałem pierwszą część Ong Bak, niestety to nie ten sam poziom co w filmie Donnie Yen'em. Obczaiłem trailery Flash Pointa i okazuje się że tam też gra Mr IP Man także film musi być dobry Dzięki Wizi za sugestie.

Na zachętę dla innych

Ostatnio edytowane przez komar : 08-05-2011 o 09:33
komar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2011, 18:19   #17
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Komar, dzis jade na zakupy w poszukiwaniu Lung fu moon (aka Dragon Tiger Gate), z Donnie Yen i Nicholas Tse, film zrobiony przez Wilsona Yip, tego samego goscia co nakrecil obie czesci Ip Mana. Jak uda mi sie gdzies kupic, to obejze i dam ci znac czy warto, narazie tylko trailer na zachete.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 08-05-2011 o 18:23
Stary 08-05-2011, 20:23   #18
komar
Old Smugler
komar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebrytakomar Celebryta

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 4161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Komar, dzis jade na zakupy w poszukiwaniu Lung fu moon (aka Dragon Tiger Gate), z Donnie Yen i Nicholas Tse, film zrobiony przez Wilsona Yip, tego samego goscia co nakrecil obie czesci Ip Mana.
Trailer już mnie nakręcił Po Ip Manach dostałem normalnie pierdolca na punkcie tego typu filmów - szczególnie jeśli gra w nich Donnie Yen. Wizi czekam na więcej propozycji
Stary 08-05-2011, 20:44   #19
chrono87
No-life

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Trailer już mnie nakręcił Po Ip Manach dostałem normalnie pierdolca na punkcie tego typu filmów - szczególnie jeśli gra w nich Donnie Yen. Wizi czekam na więcej propozycji
Fuji dał niezłą propozycję stronę czy dwie wcześniej:
http://www.filmweb.pl/film/Baramui+Fighter-2004-132485
Film widziałem już dawno i chyba najlepsza taka produkcja, obok Yip Man 1i2.
Stary 08-05-2011, 20:56   #20
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

A Black Mask z Jet Li widzieli? Jeden z moich ulubionych asian filmów ever...

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania